مجازی سازی سرورها از سال 2001 برای موسسات و شرکتها در دسترس قرار گرفت و مزایای ملموس بسیاری برای کسب کارهای کوچک و متوسط به ارمغان آورد. تقریبا به طور متوسط 31% سرورهای امروزی مجازی هستند .به دو دلیل قانع کننده اجرای مجازی سازی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط مفید است. یکی اینکه استفاده موثر از منابعی که در چرخه پردازنده قرار دارند و دوم اینکه دسترسی به بخش محاسباتی حافظه RAM سریع تر انجام می گیرد. در این شرایط به صورت خودکار مشتریان هم هزینه ها را کاهش می دهند زیرا اطلاعات کمتری از آنان بر روی سرورهای فیزیکی قرار می گیرد و در نهایت هم هزینه های عملیاتی و تعداد سرورها با کاهش رو به رو می شوند. سرورهای HPE ProLiant قابلیت مجازی سازی از امروز تا فردای شما را دارد تا با دسترسی به برنامه های جدید نیاز شما را برآورده کنند.

ادامه مطلب...

سخت افزار بهینه سازی شده برای کارهای تخصصی
سرور HPE Moonshot یک سیستم با قدرت یکپارچه است که به راحتی تجزیه و تحلیل محاسبات شما را آسان می کند. زیرساختهای این سرور به شرح زیر است:
  • بهینه سازی عملکرد نرم افزار : بهترین راه حل برای کارهای حجیم. در فناوری اطلاعات بی دلیل هزینه نکنید.
  • توجیه کاملا اقتصادی : کاهش پیچیدگی سیستم. استفاده بهینه از مرکز داده ها همراه با قدرت.
  • سرعتی در نوآوری : دریافت پاسخهای سریع بسته به نیازهای کسب و کار.
سروهای اچ پی مون شات HPE Moonshot بهینه سازی شده برای حجم کارهای بالا و نتایج بهتر در کسب و کار می باشند.

ادامه مطلب...

در کسب و کارهای موجود مواردی همچون : سفارشات دریافتی ، صورت حساب ها ، پروسه حمل و نقل محصولات ، بروزرسانی اطلاعات کارکنان، تنظیم بودجه بازاریابی و ... جزء داده های کسب و کار به حساب می آیند.
مدیریت این داده ها و داشتن ابزار مناسب تفاوتهایی را بین مدیرانی که امید به رشد تجارت خود دارند و مدیرانی که در جهت رشد دارای هدف و برنامه هستند ایجاد می کند. با نمونه سرورهای عرضه شده HPE شما به راحتی می توانید معاملات خود با مشتریان را مدیریت کرده و با دسترسی به این داده ها و تجزیه و تحلیل آنها تجارت خود را به سمت پله بالاتر هدایت کنید.

ادامه مطلب...

اهمیتی ندارد که کسب و کار شما در چه حد و اندازه ای باشد، در این میان "ایمیل" نقشی بسیار اساسی را در جهت پیش برد اهدف کسب و کار شما ایفا می کند. کاربران شما هر دقیقه از روز از دورترین راه ها، حتی از محل کار با استفاده از ایمیل می توانند با شما در تماس باشند. با افزایش حجم ایمیل ها بار سنگینی بر دوش پایگاه داده های Microsoft Exchange و دستگاه های ذخیره ساز شما قرار می گیرد. شما در این شرایط نیاز به یک پلت فرم ارتباطی و مقیاس پذیر دارید تا بتوانید حتی زمانیکه در منزل هستید حجم ایمیلهای دریافتی را با موبایل خود بدون اینکه سیستم با مشکل مواجه شود، کنترل کنید و در عین حال هم با اعتماد و امنیت کامل از شبکه های اجتماعی استفاده نمایید . سرور HPE ProLiant زیرساختهایی ارائه داده است تا بتوانید از خانه هم ایمیل ها را کنترل کرده از داده ها حفاظت به عمل آورده و پویایی و همکاری را در دست داشته باشید.

ادامه مطلب...

سرورهای ProLiant مدل اداری ، طوری طراحی شده اند که برنامه های دفتری بتوانند در بالاترین سطح عملکردیشان همراه با سرعت بالا در محاسبات و حافظه اجرا شوند. دارای عملکرد مناسب در بخش های ورودی و خروجی (I/O) بوده وحجم ذخیره سازی و قابلیت های شبکه را افزایش می دهند .
انتخاب راهکار مناسب سروری ، زیر ساخت پایه ایی در حوزه آی تی برای کسب و کار شما فراهم می کند تا بتوانید داده ها و اطلاعاتتان را به طور موثر همراه با ایمنی بیشتر به اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب...

هنگامیکه موسسات نخبگان دانشگاهی و پژوهشکده های دولتی با استفاده از امکانات ابرکامپیوترها و تکنیک های پردازش موازی در جهت حل مسائل محاسباتی پیچیده بودند، شرکت اچ پی HP در حال ساخت مسیر خود برای شتاب و نوآوری در این صنعت تجزیه و تحلیل داده ها بود. دلیل ساخت این مسیر برای HP این است که امروزه در کسب و کارها با دریایی از اطلاعات و داده ها رو به رو هستیم.
سازمان های بزرگ و کوچک هم تصمیمی اتخاذ کرده اند که با استفاده از محاسبات HP برای تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و دسترسی بیشتر به این داده ها، بینش دقیق تر در جهت کسب و کار، چشم انداز مشتریان و رقابت در عصر فناوری و اطلاعات امروزی داشته باشند. این گونه کسب و کارها نگرشی در جهت منابع جدید تولید شده دارند.

ادامه مطلب...

HPE مجموعه سرورهای HPE Proliant را برای کسب و کارهای کوچکی همچون کسب و کار شما طراحی کرده است. این راه حل ها و سرورهای نوآورانه به شما قدرت ، انتخاب و انعطاف پذیری برای عهده دار شدن جذاب ترین چالشها و حجم های بالای کاری ، و در عین حال سادگی و صرفه اقتصادی که شما را پیشتاز نگه دارد ، ارایه می کند. از همه مهمتر HPE به شما کمک می کند تا سروری در سایز متناسب با اندازه کسب و کار فعلیتان انتخاب کنید و هر زمان که نیاز بود آن را گسترش دهید.
مدل های پیشنهادیHPE FLEX فقط پاسخگوی نیاز کسب و کارهای کوچک و متوسط هستند ، با استفاده از این پیشنهادات شما خیلی راحت و سریع بدون نیاز به منابع خاص آی تی ، می توانید کسب و کار خود را شروع کنید. سرورهای پیشنهاد شده کاربری آسانی داشته و از لحاظ هزینه ایی مقرون به صرفه هستند.

ادامه مطلب...

به گزارش واحد PSIRT (Product Security Incident Response Team) شرکت سیسکو در 11 آگوست 2015 ، نوعی حمله به تجهیزاتی که از IOS کلاسیک سیسکو استفاده می نمایند گزارش شده است. در این حملات، حمله کنندگان با ورود به دستگاه با دسترسی admin و یا دسترسی فیزیکی به دستگاه توانسته اند IOS ROMMON دستگاه را با یک نمونه دستکاری شده تعویض نمایند. به این ترتیب کنترل دستگاه در اختیار حمله کننده قرار می گیرد و امکان بروز مخاطرات امنیتی قطعی است. این حمله ناشی از اشکال و یا حفره امنیتی در تجهیزات مورد اشاره نیست زیرا تغییر IOS یک تجهیز سیسکو یک عملیات استاندارد و مستند سازی شده است و معمولا مدیران شبکه جهت سازگاری و یا رفع اشکلات(Bug) اقدام به تغییر IOS می نمایند.

ادامه مطلب...