بهینه سازی شده برای بیشترین خواسته های محاسباتی با کارایی بالا و تجزیه و تحلیل پیشرفته داده هایی با حجم سنگین.
بیشترین قدرت در کوچکترین Footprint
خط تولید شرکت HP بهینه سازی در جهت تراکم سرورها برای ذخیره OPEX (قدرت، خنک کنندگی و فضای مورد نیاز) داشته است، در حالیکه سیستم در بالاترین عملکرد خود قرار دارد. این بهینه سازی بیشترین قدرت را برای محاسبات در نظر گرفته است. این عملکرد در مقیاس بالا بیشترین خروجی را در جهت تامین ذخیره سازی در سرورها دارا می باشد. به حداقل رساندن کار Footprint، TCO و سرورهای پراکنده را هم در نظر داشته باشید. قدرتمند ترین محاسبات با سیستمهای متعدد بر روی یک چیپ (SoC). تامین سرعت در این سرویس توسط فیبر و نرم افزار قابل اتصال، مقیاس پذیری و سازگاریهای گوناگون افزایش داشته است. حرکت دادن شما به سمت زیرساختهای واحد، hyperscale و همگرائی بالا در ساختار از دیگر ویژگیهای این سیستم می باشد.

عملکرد بالا در موقع کار با داده های سنگین
هنگامیکه با داده های سنگین در اوج محاسبات مواجه هستید، نیاز به یک سرور اچ پی آپولو HPE Apollo دارید. این سرور جزء سرورهای بهینه سازی شده است که برای محاسبه در مقیاس بالا، ذخیره سازی، شبکه، قدرت و خنک کنندگی برای بیشترین خواسته های HPC، تجزیه و تحلیل داده های سنگین و حجیم در حیطه ذخیره سازی ، ساخته شده است.سرور اچ پی آپولو HPE Apollo توانسته است با ترکیبی از یک طراحی یکپارچه و نوآورانه با توزیع قدرت همراه با تکنیک خنک کنندگی هوا و مایع تا چهار برابر کارایی بیشتری نسبت به هر گونه از سرورهای rack داشته باشد. با سرور اچ پی آپولو HPE Apollo بهینه سازی شده، سازمانهای داده محور به ارزش زمان خود پی می برند.

عملکرد بالا در حجم کاری زیاد و مشخص
  سرور اچ پی مون شات HPE Moonshotبرای نرم افزارها و نیازهای خاص تعریف شده که همگرائی و کارائی را اقتصادی کرده است. این یک سرور همه کاره با کارائی بالا می باشد. سرور اچ پی مون شات HPE Moonshot مهندسی و تست شده است و برای عملکرد یکپارچه در حجم کارهای خاص بسیار مناسب است. طراحی منحصر به فرد سرور اچ پی مون شات HPE Moonshot باعث شده است تا با انتخاب گسترده ای از کارتریج های حافظه سرور بر اساس نیاز خود برخوردار باشید. دارا بودن سرعت و کیفیت در خدمات وب، دسکتاپ های میزبان، ترنسکد کردن ویدئوها، تحویل نرم افزار، زمان واقعی پردازش داده ها و ... از دیگر مزایای این سرور است.