سرورهای اچ پی آپولو HPE Apollo دارای عملکردی با کارایی بالا همراه با مصرف بهینه انرژی و خنک کنندگی در حداقل فضا هستند.

یک چگالی بهینه (Density-optimized) برای HPC، داده های سنگین و دیگر نیازها
سرورهای HPE Apollo از خانواده سرورهای با چگالی فزاینده (high-density) هستند که برای بهره وری و عملکرد بالا طراحی شده اند. این سرورها دارای رک های محاسباتی، ذخیره سازی، شبکه، پاور و خنک کننده، افزایش و کاهش مقیاس عملکرد نسبت به حجم تجزیه و تحلیل داده ها، ذخیره سازی موضوعات و محاسبه و عملکردی در حجم بالای کار می باشند. در این سرورها از سیستم خنک کننده آبی استفاده شده است که 1000 برابر کارآمد تر از سیستم خنک کننده هوا است که در محاسبات گروهی و در فضای ابری خصوصی دارای 2 برابر عملکرد بیشتر می باشد. سرورهای HPE Apollo دارای چگالی بهینه، کارایی بالا و مناسب برای سازمانهای مختلف است.

امکانات جدید برای سازمانهای داده محور (Data-Driven Organization)
اضافه کردن اهداف محاسباتی گوناگون به زیرساختها در جهت صرفه جوئی زمان و سرعت بخشیدن به اجرا از ماه به روز. این سرورها قابلیت مقیاس پذیری در جهت عملکرد و بهره وری را با انتخاب یکی از سیستم های سرویس دهنده Hyperscale دارا می باشند که برای انواع حجم کارهای خاص بهینه سازی شده اند. به 2 دلیل ذیل می توان سرورهای HPE Apollo را سرورهای مناسبی دانست :

مقیاس پذیر هستند
سرورهای آپولو اچ پی با بهینه سازی در مقیاس ها، عملکرد و ارزش بهره وری برای هر نوع داده ها و مدیریت در حجم بالای داده ها و سرعت بالا توانسته اند خود را جزو سروهای مقیاس پذیر معرفی کنند ، همچنین استفاده از سرورهای HPE Apollo ظرفیت و عملکرد مورد نیاز شما را در طرح های حجیم در مقیاس های بالا بهینه سازی می کند.

مقرون به صرفه هستند
در این سرورها صرفه جوئی قابل توجهی در بخش هزینه های عملیاتی به همراه داشته که در پیاده سازی هم بسیار کارآمد و اقتصادی است. سرور HPE Apollo 4500 دستیابی به 30 سرور و 3.6 پتابایت ظرفیت در یک رک 42U4 را آسان کرده است.

سیستم خنک کننده ابرمحاسباتی
در سرور HPE Apollo 8000 برای اولین بار در جهان از سیستم خنک کننده با آب گرم استفاده شد. این سیستم با سرعتی پیشگامانه، چگالی، مصرف بهینه انرژی و پایداری اقتصادی و زیست محیطی را به همراه داشته است.