HPE مجموعه سرورهای HPE Proliant را برای کسب و کارهای کوچکی همچون کسب و کار شما طراحی کرده است. این راه حل ها و سرورهای نوآورانه به شما قدرت ، انتخاب و انعطاف پذیری برای عهده دار شدن جذاب ترین چالشها و حجم های بالای کاری ، و در عین حال سادگی و صرفه اقتصادی که شما را پیشتاز نگه دارد ، ارایه می کند. از همه مهمتر HPE به شما کمک می کند تا سروری در سایز متناسب با اندازه کسب و کار فعلیتان انتخاب کنید و هر زمان که نیاز بود آن را گسترش دهید.
مدل های پیشنهادیHPE FLEX فقط پاسخگوی نیاز کسب و کارهای کوچک و متوسط هستند ، با استفاده از این پیشنهادات شما خیلی راحت و سریع بدون نیاز به منابع خاص آی تی ، می توانید کسب و کار خود را شروع کنید. سرورهای پیشنهاد شده کاربری آسانی داشته و از لحاظ هزینه ایی مقرون به صرفه هستند.
این سرور ها در آزمایشگاه تست و تایید شده اند تا از پاسخگویی به نیازهای مختلف کاری شما ، با هزینه بهینه و بهترین کارکرد اطمینان حاصل شود.

سرورهای پیشنهادی جهت فعالیت های زیر :معرفی مختصر محصولات

سرور هایبریدی اچ پی HPE ProLiant EC200a Managed Hybrid
شرکت HPE با همکاری شرکت نرم افزاری Zynstra سرور HPE ProLiant EC200a Managed Hybrid عرضه کرده است. این سرور هایبریدی کاربری آسان را به همراه دارد که به طور خاص برای کسب و کارهای کوچک ، مراکز آموزشی و دفاتری که دارای شعب می باشند طراحی شده است. با این طراحی (هایبرید) مشتریان می توانند از قابلیت های پیشرفته این سرور در عین سادگی استفاده کنند. این سرور با توجه به کلیه مزایایی که دارد دارای قیمت مناسبی نسبت به سایر رقبا در دنیای شبکه و سرور است . میکرو سرورهای اچ پی HP ProLiant MicroServer
میکرو سرورهای اچ پی HP ProLiant MicroServer از رایج ترین طراحی صنعتی که در سیستم های HP PS110 Wireless 11n VPN Router، سوئیچ PS1810 و ProLiant MicroServer Gen8 ، استفاده کرده است. این سرور بسیار مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط می باشد.

سرورهای اچ پی HPE ProLiant ML Servers
سرورهای (towers) HPE ProLiant ML مانند یک واحد مستقل عمل می کنند و تمامی عناصر مورد نیاز جهت پاسخ گوئی به درخواست های مکرر کامپیوترهای کلاینت (سرویس گیرنده) را دارا می باشد. مزایای استفاده از سرورهای ML این است که جمع و جور هستند و تقریبا در هر محیط کاری جای می گیرند و نیازی به اتاق سرور ندارید. از طرفی دیگر هم این سرورها با توجه به استحکام و سادگی که دارند بسیار برای کسب و کارهای کوچک و متوسط مناسب می باشند.
سرورهای HPE ProLiant ML دارای طراحی ساده، افزایش بهره وری در درآمد و تسریع خدمات کارکنان به مشتریان در حوزه فناوری اطلاعات می باشد.

سرورهای اچ پی HPE ProLiant DL Servers
جهت راه اندازی سرورهای HPE ProLiant DL می بایست آن ها را در داخل Rack (رک) ها قرار داد . این سرورها از جمله سرورهای (رک مونت) هستند که مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط می باشند. در این سیستم چندین سرور را می توان در یک رک قرار داد تا در فضا و منابع شبکه صرفه جوئی کاملی داشته باشید. ضمنا سرورهایی که در رک قرار می گیرند دارای کابل کشی بسیار ساده ای در بین اجزای شبکه است.
سرورهای HPE ProLiant DL دارای بیشترین انعطاف پذیری، قابلیت اعتماد و عملکردی بهینه در کارائی را در بین سرورهای مدل رک ، دارا می باشند.

سرورهای اچ پی تیغه ایی HPE BladeSystem Family
HPE BladeSystem در داخل یک محفظه جای می گیرند که تشکیل یک سیستم سرور تیغه ای را می دهند. این سرورها دارای یک ساختار ماژولار جهت بهینه سازی سرعت محاسبات ، فضای ذخیره سازی ، مدیریت منابع ، انرژی برق مصرفی ، و سیستم خنک کنندگی می باشند . این ساختار به منظور کاهش هزینه ها ، سرعت بخشیدن به عملیات و سرعت ارائه خدمات در محیط های فیزیکی، مجازی و محسبات ابری ، ایجاد و طراحی شده است.
سرورهای تیغه ایی HPE BladeSystem تجربه کاملا جدیدی در حوزه زیرساخت های فناوری اطلاعات جهت ارائه خدمات با سرعت بالا را به ارمغان می آورند.