اهمیتی ندارد که کسب و کار شما در چه حد و اندازه ای باشد، در این میان "ایمیل" نقشی بسیار اساسی را در جهت پیش برد اهدف کسب و کار شما ایفا می کند. کاربران شما هر دقیقه از روز از دورترین راه ها، حتی از محل کار با استفاده از ایمیل می توانند با شما در تماس باشند. با افزایش حجم ایمیل ها بار سنگینی بر دوش پایگاه داده های Microsoft Exchange و دستگاه های ذخیره ساز شما قرار می گیرد. شما در این شرایط نیاز به یک پلت فرم ارتباطی و مقیاس پذیر دارید تا بتوانید حتی زمانیکه در منزل هستید حجم ایمیلهای دریافتی را با موبایل خود بدون اینکه سیستم با مشکل مواجه شود، کنترل کنید و در عین حال هم با اعتماد و امنیت کامل از شبکه های اجتماعی استفاده نمایید . سرور HPE ProLiant زیرساختهایی ارائه داده است تا بتوانید از خانه هم ایمیل ها را کنترل کرده از داده ها حفاظت به عمل آورده و پویایی و همکاری را در دست داشته باشید.
پلت فرم ارتباطی و تعاملی یکپارچه Unified communication and collaboration (UCC) شما را قادر می سازد تا با کارکنان تان ارتباطی پایدار داشته باشید. کارکنان شما می بایست به طور روزانه پیامهای صوتی و تصویری، کنفرانسهای مهم در جهت توسعه کسب و کار شما را داشته باشند ، به این منظور سرورهای طراحی شده HPE دارای یک پلت فرم هوشمند، ایمن، یکپارچه و توسعه پذیر جهت پشتیبانی از فعالیت های روزانه کارکنان تان می باشند.

راهکارهای HPE سرورهای پیشنهادی HPE برای Microsoft Exchange 2013 بسیار قدرتمند، کم خطر، دارای استفاده آسان و عملکردی بالا می باشند.
سرورهای پیشنهادیHPE جهت استفاده در Microsoft Lync 2013 دارای یک پلت فرم هوشمند، ایمن و مقیاس پذیر است که اجازه می دهد کارکنان با مشتریان در ارتباط مستقیم در سراسر جهان قرار بگیرند و به آنها مشاوره داده و فایل های مورد نیاز آنها از محل کار، خانه یا هرجای دیگر را برایشان اشتراک گذاری کنند.

لیست سرورهای مناسب جهت استفاده برای برنامه های Microsoft Exchange و Microsoft Lync :

مناسب برای انجام برنامه های ابتدايی سرورهای دارای قدرت بیشتر قویترین سرورها با بیشترین قابلیت توسعه
سرور اچ پی HPE ProLiant ML110 Gen9 سرور اچ پی HPE ProLiant ML150 Gen9 سرور اچ پی HPE ProLiant ML350 Gen9
سرور اچ پی HPE ProLiant DL60 Gen9 سرور اچ پی HPE ProLiant DL80 Gen9 سرور اچ پی HPE ProLiant DL180 Gen9
سرور اچ پی HPE ProLiant DL20 Gen9  سرور اچ پی HPE ProLiant DL160 Gen9 سرور اچ پی HPE ProLiant DL380p Gen8

در جهان تجاری امروز استفاده و همکاری تلفن های همراه با سرورها امری ضروری در جهت بهره وری روز افزون شده است. نرم افزاری مانند Microsoft SharePoint احتیاج به سرعت دسترسی به داده ها و حافظه و انعطاف پذیری در دسترسی به پورت های ورودی و خروجی دارد . سرورهای HPE ProLiant برای این نوع حجم کار بسیار ایده آل می باشند، زیرا دارای سرعت بالای بازخوانی از حافظه هستند و توانایی بالایی در جهت پاسخگویی به نیازهای پایگاه داده ها را دارند.

حداقل سخت افزار مورد نیاز برای برنامه SharePoint:
  • پردازنده: 1 یا 2 Intel Xeon
  • حافظه: 96 تا 256 گیگابایت
  • ذخیره ساز: 8 تا 12 هارد دیسک یا درایوهای جامد
  • شبکه: کارت 2 پورت 1 گیگابیتی

لیست سرورهای مناسب جهت استفاده برای برنامه SharePoint :

مناسب برای انجام برنامه های ابتدايی سرورهای دارای قدرت بیشتر قویترین سرورها با بیشترین قابلیت توسعه
سرور اچ پی HPE ProLiant ML110 Gen9 سرور اچ پی HPE ProLiant ML150 Gen9 سرور اچ پی HPE ProLiant ML350 Gen9
سرور اچ پی HPE ProLiant DL80 Gen9 سرور اچ پی HPE ProLiant DL180 Gen9 سرور اچ پی HPE ProLiant DL380 Gen9