در کسب و کارهای موجود مواردی همچون : سفارشات دریافتی ، صورت حساب ها ، پروسه حمل و نقل محصولات ، بروزرسانی اطلاعات کارکنان، تنظیم بودجه بازاریابی و ... جزء داده های کسب و کار به حساب می آیند.
مدیریت این داده ها و داشتن ابزار مناسب تفاوتهایی را بین مدیرانی که امید به رشد تجارت خود دارند و مدیرانی که در جهت رشد دارای هدف و برنامه هستند ایجاد می کند. با نمونه سرورهای عرضه شده HPE شما به راحتی می توانید معاملات خود با مشتریان را مدیریت کرده و با دسترسی به این داده ها و تجزیه و تحلیل آنها تجارت خود را به سمت پله بالاتر هدایت کنید.

راهکارهای HPE
  • در طرح های ارائه شده سرورهای HPE Flex برای Microsoft SQL Online Transactin Data Processing (محاسبات آنلاین تراکنش داده ها) سرعت راه اندازی برنامه ها بالا رفته و باعث جلو افتادن در رقابت می شود و سرعت بخشیدن به توانائی تصمیمی گیری ها افزایش پیدا کرده و در رشد تجارت شما کمک بسیاری خواهد بود.
  • در طرح های ارائه شده سرورهای HPE Flex برای Microsoft SQL Data Warehousing (انبارداری داده ها) باعث می شود تا پردازش داده ها با جمع آوری آنها سریع تر انجام گیرد تا در زمان و گزارش گیری با صرفه جوئی رو به رو شوید. تصمیمات سریع بر اساس جستجو در اطلاعات تجاری تان باعث می شود تا خدمات بهتری به مشتریان داده، در عین حالی که در هزینه های مدیریت داده ها با کاهش مواجه می شوید. بررسی مجموعه اطلاعات مشتریان مانند موقعیت جغرافیایی و سلیقه خرید آنها به شما کمک خواهند کرد تا با کشف نقاط ضعف، روند کاری و مناطق متمرکز کسب و کارتان پیشرفتی چشم گیر در تصمیم گیریهای تجاری داشته باشید.
  • در طرح های ارائه شده سرورهای HPE Flex برای Microsoft SQL Business Intelligence (هوش تجاری) قادر خواهید بود تا با سرعت و دسترسی آسان به اطلاعات کسب و کار خود که در انبار داده ها قرار دارند مرتبط شوید. Business Intelligence به ابزار داده های سرورهای کوچک و متوسط شما اضافه می شود تا بتوانید به راحتی اطلاعات و داده ها را مدیریت کرده و برای مشتریان خود خدماتی بهتری ارائه کنید که شامل افزایش وفاداری شما نسبت به مشتری و کاهش هزینه های مدیریت داده ها می شود.
  • در طرح های ارائه شده سرورهای HPE Flex برای SAP HANA زمان واقعی پلت فرم حافظه تجزیه و تحلیل برای کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده است. در این طرح ترکیبی، از قابلیت های قدرتمند SAP HANA و سادگی سرور داده ای قدرتمند HPE ProLiant برای کسب و کارهای کوچک و متوسط استفاده شده است. در این طرح می توانید دسترسی سریع به اطلاعات ارزشمندتان همراه با اجرای طرح های عملیاتی خود داشته باشید.


حداقل سخت افزار مورد نیاز:
  • پردازنده: دو پردازنده Intel Xeon E5-2600 v3/v4
  • حافظه: 96 گیگابایت تا 256 گیگابایت
  • ذخیره ساز: 8 تا 12 هارد دیسک یا درایوهای جامد
  • شبکه: کارت شبکه 4 پورت 1 گیگابیتی
لیست سرورهای مناسب فعالیت های مرتبط با پردازش داده ها :

مناسب برای انجام برنامه های ابتدايی سرورهای دارای قدرت بیشتر قویترین سرورها با بیشترین قابلیت توسعه
سرور اچ پی HPE ProLiant ML150 Gen9 سرور اچ پی HPE ProLiant ML350 Gen9 سرور اچ پی HPE ProLiant DL560 Gen9
سرور اچ پی HPE ProLiant DL180 Gen9 سرور اچ پی HPE ProLiant DL380p Gen8  سرور اچ پی HPE ProLiant DL580 Gen9
  سرور اچ پی HPE ProLiant DL380 Gen9