به جهان پیچیده مراکز داده خوش آمدید، جایی که آرامش داده‌های شما تضمین می‌شود

ما به شما کمک می‌کنیم تا با ایجاد مرکز داده‌ای امن، قابل اطمینان، و با بهره وری بالا، داده‌های حیاتی سازمانی خود را مدیریت کرده و به بهبود عملکرد سازمان خود بپردازید.

مرکز داده

مشاوره اجرای مرکز داده

مرکز داده یا Data Center، یکی از مهمترین بخش‌های فناوری اطلاعات در شرکت‌هاست. این مراکز با هدف ذخیره، مدیریت و پردازش داده‌ها و سرویس‌دهی به کاربران راه اندازی می‌شوند. با توجه به ضرورت وجود مراکز داده‌ در عصر اطلاعات و فناوری، تیم ما با افتخار، خدمات مشاوره در طراحی و ساخت مرکز داده و الزامات و پیشنیازهای این فرآیند، متناسب با ساختار سازمانی و نیازهای شما را ارائه می‌دهد. ما با تجربه و تخصص فنی بالا در زمینه‌ی طراحی و اجرای مراکز داده، به شما کمک می‌کنیم تا یک مرکز داده بهینه، امن و با کارایی بالا ایجاد کنید.

طراحی مرکز داده
عیب یابی سرور

طراحی مرکز داده

اجرای مرکز داده امن و بهینه، شامل مجموعه اقداماتی همچون فرآیند مدل‌سازی و طراحی منابع IT، ترسیم نقشه‌ی معماری و طراحی زیرساختهای آن، به همراه اقدامات محاسباتی و غیر محاسباتی می شود.پایورافزار با تجربه‌ی بی‌نظیر در طراحی مراکز داده آماده است تا نیازهای سازمان شما را تجزیه و تحلیل و بهینه‌ترین ساختار و تجهیزات را ارائه کند. هدف ما ایجاد یک اکوسیستم داده ای ایمن و پایدار است. در طراحی مرکز داده به این موارد دقت مضاعف خواهیم داشت:

پیاده سازی و پشتیبانی مرکز داده

بی شک تمامی مراحل مشاوره، محاسبه و طراحی مرکز داده، در پیاده سازی و اجرای آن نمود پیدا خواهد کرد. همچنین توانمندی و تخصص یک تیم در این مرحله و با عملکرد بالای سیستم نشان داده خواهد شد. تیم با تجربه پایور افزار اطمینان بخش شما در پیاده سازی و پشتیبانی مرکز داده خواهد بود.
در این مرحله چند نکته حائز اهمیت است:

سوالات متداول

برخی از سوالات شما کاربران گرامی در مورد تعمیر سرور های مختلف از جمله سرور های HPE

زمان پاسخگویی
  • در کمتر از یک ساعت کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.
هزینه تعمیر سرور

هزینه تعمیر به اجزای متفاوتی از جمله مدل سرور نوع قطعه معیوب سرور بستگی دارد که پس از عیب یابی قیمت تعمیر اعلام میگردد.

...

لطفا منتظر بمانید

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
مدیر پایور افزار آرتمن

مشاوره تلفنی رایگان

الان در دفتر هستیم، با ما تماس بگیرید!

شماره تماس: 88744304-021

پست الکترونیکی: sale@payvarafzar.com